İzmit Belediyesi ve Karamürsel Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği programda Karamürsel'de 5.sınıfa giden 650 öğrenciye bisiklet hediye edildi. Karamürsel Atatürk Spor Salonunda gerçekleşen törene İzmit Belediye Başkanı Dr.Nevzat Doğan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel ilçe protokolü, vatandaşlar ve çocuklar katıldı.

"BAŞKAN YILDIRIM'A TEŞEKKÜR EDİYORUM"
Bisiklet dağıtım törenine katılan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan " Karamürsel'de 3.defa bisiklet dağıtma heyecanını yaşıyoruz.
Ben biliyorum ki, çocuklarımız geceden beri heyecanla bisikletlerine kavuşmayı bekliyorlardı. Buradan özellikle bisikletle ilgili projemizi Karamürsel'e yaygınlaşmasını sağlayan Karamürsel Belediye başkanımız İsmail Yıldırım'a gönülden teşekkür ediyorum" dedi.

"ÇOCUKLARIMIZ BİZİN İÇİN DEĞERLİ"
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım " öncelikle bizleri bu törende bir araya getiren İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan'a bir kez daha teşekkür ediyorum.
Karamürsel'de çocuklarımıza bu mutluluğu İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan ile beraber yaşattığımız için çok mutluyum.
Karamürsel'de çocuklarımıza değer veriyoruz. Onları daha iyi bir geleceğe hazırlamak için elimizden ne geliyorsa yapmalıyız. Karamürsel'e Karamürsel'in çocuklarına sahip çıkacağız. Bisikletlerinizi güle güle kullanın,ancak sizlerden tek ricam kasklarınızı mutlaka kullanın ve trafik kurallarına mutlaka uyun. Sizleri çok seviyorum" diyerek bisiklet dağıtım törenini başlattı.
Bisikletlerine kavuşan öğrenciler çok mutlu olduklarını ifade ederek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.