İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 403 mülki idare amirinin görev yerlerinin liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildiği belirtildi.

İçişleri Bakanlığı merkez teşkilatında görevli 10 mülki idare amirinin yerleri değiştirildi, 13 kaymakam ve 4 vali yardımcısı bakanlık merkezinde değişik görevlere getirildi.

Buna göre, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Takirdağ Vali Yardımcılığına atandı. Karamürsel Kaymakamlığına Bayrampaşa kaymakamı Osman Aslan Canbaba getirildi. 

Osman Aslan Canbaba kimdir? 

1966 yılında Erzincan' ın Üzümlü ilçesinde dünyaya geldi. 

İlk, orta ve lise eğitimini burada yaptıktan sonra lisans ve yüksek lisans eğitimlerini İstanbul Üniversitesi'nde tamamladı. 

Mezuniyetinden sonra ilçemizden önce Altınyayla / Burdur, Ahırlı / Konya, Erzurum (Vali Yardımcılığı), Hafik / Sivas, Bahçe / Osmaniye, Ula / Muğla, Suluova / Amasya ilçeleri kaymakamlık görevlerinde bulundu. 

18.08.2010 tarihinde İzmir İli Narlıdere İlçesi Kaymakamlığı görevine başlayan Osman Aslan Canbaba evli ve üç çocuk babasıdır.